ТЕХНОЛОГІЇ

Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.
Вірус "Bad rabbit", що цього тижня атакував сайти Міністерства інфраструктури, київського метрополітену та аеропорту Одеси, заблокувавши їхню роботу, також використовував при підборі па

Картярський азарт спровокував двох давніх друзів на перестрілку і вбивство

12.11.2017 19:00
Картярський азарт спровокував двох давніх друзів на перестрілку і вбивство

Пiд час сварки один iз товаришiв ухопився за пiстолет, iнший - за нiж, закiнчилося все дуже сумно, пише газета "Експрес".

Четверо друзiв сидiли на кухнi, випивали та грали в карти. Один iз гостей, сусiд i друг дитинства господаря помешкання, часто програвав.

"Чоловiка це дуже розiзлило, -- розповiли в Iвано-франкiвському мiському судi. -- Картяр-невдаха був такий злий, що рiзко встав iз крiсла, дiстав iз кишенi травматичний пiстолет i вистрелив просто у груди господаревi".

Пiсля першого пострiлу хотiв здiйснити й другий, але пiстолет заклинило. Травмований господар, захищаючись, схопив iз тумбочки кухонний нiж та вдарив нападника в лiве плече та лiкоть.

Картяра-невдаху це не зупинило. Вiн вистелив друговi в ногу. I знову зброя пiдвела. Тодi господар, що не
тямився вiд лютi та болю, двiчi вдарив нападника ножем у груди. Вiд травм чоловiк помер на мiсцi.

Iншi гостi не змогли завадити трагедiї, бо їх на той момент не було в кухнi. Один спав у кiмнатi, а другий на
момент сварки вийшов.

"Обвинувачуваний казав, що не хотiв убивати друга, лише вибити ножем пiстолет, -- додають у судi. -- Зрештою, пiстолет йому таки вдалося забрати, проте цiною життя друга. Зброю обвинувачуваний викинув iз балкона, нiж поклав в умивальник, а сам викликав "швидку". Ще до приїзду медикiв намагався надати допомогу потерпiлому й дуже переживав через те, що сталося".

У судi батько та сестра покiйного пiдтвердили, що їхнiй родич та обвинувачуваний товаришували з дитинства й нiколи не сварилися. Але що б хто не казав, людини вже немає серед живих. Суд визнав чоловiка винним в умисному вбивствi, призначив 7 рокiв позбавлення волi. Також вiн має заплатити 10 800 грн за проведення експертиз.

Сабiна РУЖИЦЬКА, газета "Експрес"

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter