Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Медики розповіли про дві категорії людей, які або дивляться телевізор, або читають книги

01.11.2017 00:27
Медики розповіли про дві категорії людей, які або дивляться телевізор, або читають книги

Нещасні люди дивляться телевізор частіше, ніж щасливі - останні віддають перевагу читанню книг і спілкування з людьми, говориться в статті, опублікованій американськими вченими в журналі Social Indicators Research.

Телебачення, на відміну від читання та спілкування з людьми, не задовольняє довгострокових потреб людини, - воно є пасивним процесом, який дає тільки короткочасне задоволення, вважають автори дослідження з університету Меріленда.

Протягом тридцяти років вчені вивчали фактори, які впливають на відчуття щастя тридцяти тисяч людей. З'ясувалося, що ті з них, хто відчував себе нещасним, дивилися телевізор на 20% частіше. Ті, хто вважав себе щасливим, частіше виявляли соціальну активність, брали участь у житті суспільства і читали газети.

Нещасні люди вважають, що перегляд телевізора - марне витрачання часу і при цьому додають, що останні кілька передач все-таки були непогані.

Вчені ж вважають, що залежність від телевізора можна прирівняти до наркотичної: короткочасне задоволення, що заповнює надлишок часу,  відчуття незадоволеності, жалощі - як наслідок.

Таке "відключення від життя" за допомогою ТБ, на думку експертів, стає частішим під час фінансових негараздів і втрати роботи, тому вони рекомендують у таких ситуаціях обмежити час, проведений біля телевізора, щоб уникнути депресій.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter