ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Медики розповіли про дві категорії людей, які або дивляться телевізор, або читають книги

01.11.2017 00:27
Медики розповіли про дві категорії людей, які або дивляться телевізор, або читають книги

Нещасні люди дивляться телевізор частіше, ніж щасливі - останні віддають перевагу читанню книг і спілкування з людьми, говориться в статті, опублікованій американськими вченими в журналі Social Indicators Research.

Телебачення, на відміну від читання та спілкування з людьми, не задовольняє довгострокових потреб людини, - воно є пасивним процесом, який дає тільки короткочасне задоволення, вважають автори дослідження з університету Меріленда.

Протягом тридцяти років вчені вивчали фактори, які впливають на відчуття щастя тридцяти тисяч людей. З'ясувалося, що ті з них, хто відчував себе нещасним, дивилися телевізор на 20% частіше. Ті, хто вважав себе щасливим, частіше виявляли соціальну активність, брали участь у житті суспільства і читали газети.

Нещасні люди вважають, що перегляд телевізора - марне витрачання часу і при цьому додають, що останні кілька передач все-таки були непогані.

Вчені ж вважають, що залежність від телевізора можна прирівняти до наркотичної: короткочасне задоволення, що заповнює надлишок часу,  відчуття незадоволеності, жалощі - як наслідок.

Таке "відключення від життя" за допомогою ТБ, на думку експертів, стає частішим під час фінансових негараздів і втрати роботи, тому вони рекомендують у таких ситуаціях обмежити час, проведений біля телевізора, щоб уникнути депресій.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter