ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Вчені висунули нову версію походження життя на планеті

25.10.2017 07:31
Вчені висунули нову версію походження життя на планеті

Американські вчені під час досліджень дійшли висновку, що життя на нашій планеті могло зародитися поруч із вулканами, пише Кореспондент.

Фахівці зробили такі висновки після аналізу вмісту колб, що залишилися після знаменитих експериментів, зроблених в 1953 і 1954 роках професором Стенлі Міллером, який поміщав у закриту колбу воду й суміш газів - водню, метану й аміаку - з яких, як вважали на той час, складалася атмосфера древньої Землі.

Далі вчений пропускав через цю суміш електричні розряди. За кілька тижнів вода потемніла, а її хімічний аналіз показав, що в ній знаходяться амінокислоти - елементарні будівельні блоки, з яких складаються білки всіх живих організмів. Тобто, Міллер довів, що органічні речовини, з яких складаються біологічні молекули, можуть виникати мимоволі хімічним шляхом.

Тепер же вчені вирішили вивчити вміст колб сучасними методами.

"В одній з колб ми зареєстрували 22 амінокислоти, десять з яких раніше не виявлялися в подібних експериментах", - стверджує Даніель Глевін із Центра космічних польотів Годдарда, додаючи при цьому, що експерименти Міллера відтворювали атмосферу з водню, метану й аміаку.

Але, відповідно до сучасних  уявлень, у древній атмосфері переважали вуглекислий газ, чадний газ та аміак. Тому, на думку авторів статті, міллеровський склад газів міг існувати на Землі локально - у викидах вулканів, поруч з якими могли синтезуватися будівельні блоки, з яких утворилися біомолекули.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter