Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Які проблеми українці вважають найбільш важливими - опитування

24.10.2017 20:05
Які проблеми українці вважають найбільш важливими - опитування
Найважливішими проблемами, які потребують негайного вирішення, українці вважають війну на сході, низькі зарплати і пенсії та корупцію в центральній владі.
Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного у жовтні 2017 року компанією Socis, пише Укрінформ.
 
Так, щодо трьох найбільш важливих проблем, які потребують негайного вирішення, найбільшу кількість голосів отримали: воєнний конфлікт на сході України - 50,5%; низький рівень зарплати чи пенсії - 42,1%; корупція у центральній владі - 28,3%.
 
Респонденти також назвали проблемами високі тарифи на комунальні послуги - 28,1%; відсутність роботи, безробіття - 27,5%; зростання цін на основні товари, інфляцію - 26,6%; високу вартість і низьку якість медичних послуг - 19,1%. А слідом за ними високий рівень злочинності - 13,5% та корупцію у судах, поліції, прокуратурі - 12,9%.
 
Дослідження проходило 5-11 жовтня 2017 року методом збору первинної соціологічної інформації - стандартизованого інтерв'ю "face-to-face" за місцем постійного проживання респондентів. Опитування проводилося за вибіркою, що репрезентує доросле населення України в цілому, за такими ознаками, як стать, вік (від 18 років) і тип поселення (місто / село). Всього було опитано 2000 респондентів. Середня тривалість одного інтерв'ю - 17 хвилин.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter