ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Google Chrome запустив надбезпечне оновлення для всіх ОС

24.10.2017 00:30
Google Chrome запустив надбезпечне оновлення для всіх ОС
Компанія Google випустила 62 версію браузера Chrome для операційних систем Windows, MacOS і Linux.

Про це повідомляє Internetua з посиланням на itnews.com.

"Оновлена версія інтернет-браузера буде попереджати про потенційні ризики безпеки, коли користувачі вводять дані на незашифрованому веб-сайті. Крім того, у новій версії виправлені 35 вразливостей безпеки", - йдеться у публікації.

Оновлення Chrome відбуваються у фоновому режимі, таким чином, більшість користувачів можуть просто перезапустити браузер, щоб встановити останню версію.

У новій версії Chrome 62 буде попереджати користувачів про те, що сайт небезпечний, якщо він: а) не зашифрований цифровим сертифікатом; б) користувач починає заповнювати поля форми на сторінці.

Крім того, всі сторінки проглядаються в режимі "Інкогніто" Chrome, для того, щоб отримувати всі можливі попередження. У даному випадку користувачі побачать текст "небезпечно" в лівій частині адресного рядка.

Також в Chrome 62 підтримуються змінні шрифти OpenType, які об'єднують у собі кілька розмірів шрифтів і стилів в одному пакеті, що дає розробникам сайту велику гнучкість у створенні привабливих сторінок.

Оновленнями також передбачена підтримка розширеного API Network Infomation (інтерфейс прикладного програмування), який забезпечує показники продуктивності з'єднання браузера.

Компанія Mountain View оновлює Chrome кожні 6-7 тижнів. Останній раз Chrome версії 61 був оновлений 6 вересня. Наступне оновлення Chrome 63 повинно з'явитися 3-9 грудня.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter