ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Розумна камера сама вирішить, чи загрожує житлу реальна небезпека

22.10.2017 15:35
Розумна камера сама вирішить, чи загрожує житлу реальна небезпека

Стартап BuddyGuard з Берліна представив нову розумну камеру. На відміну від своїх найближчих конкурентів така камера не буде турбувати вас через кожен шорох, девальвуючи цінність своїх повідомлень. Штучний інтелект, застосований при створенні цього пристрою, дозволяє виявити справжню загрозу і цінує увагу господаря.

Як повідомляє TechCrunch, камера здатна розпізнати навіть звук вантажівки за вікном.

Flare не повідомляє людям про все без розбору, ШІ, вбудований в неї, аналізує ситуацію і відправляє послання на смартфон тільки у разі реальної небезпеки. Камера має кут огляду 130 градусів і знімає в розширенні 1080p HD.

Вона розміщується в місці, яке дозволяє захопити їй максимум простору, в тому числі вхідні двері. Після того, як всі мешканці покидають будинок, камера починає нести вахту. Коли хтось з господарів повертається, на об'єктив камери наїжджає затвор, і вона переходить у приватний режим.

Розробники переконані, що родзинкою пристрою є її система розпізнавання звуків. Камера в змозі відрізнити шум машини на вулиці від звуків, що несуть загрозу безпеці житла. Крім усього іншого, камера готова працювати в автономному режимі у випадку збоїв в енергомережі.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter