ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Що зміниться в медицині після ухвалення медреформи, розповіла Супрун

18.10.2017 23:01

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла про зміни, які чекають на українців після медичної реформи, пише ГазетаУА.

"Одна з великих змін – це співоплата за медичні послуги. Депутати її відкинули. Оплата буде 100% покрита, або взагалі не будуть оплачені. Є витрати, які не покриватимуться. Наприклад, естетична медицина, або стоматологія, які не є невідкладними. Кожного року ми будемо визначати, які послуги будуть безкоштовними. Ми маємо також додаткові програми, які допомагають покрити ті витрати, є державні закупівлі ліків та програма "Доступні ліки", маємо специфічні програми", - розповіла вона.

Вона додала, що Національна служба здоров'я буде розпорядником коштів і вони будуть напряму виплачувати лікарям або лікарням. За ті послуги, які були надані пацієнтам. Тобто, буде рахунок, який буде йти в службу здоров'я, і потім кошти напряму будуть йти від казначейства до лікарні.

"Ми створимо такі умови, що лікарям буде невигідно просити в пацієнтів гроші. Але якщо будуть порушення то пацієнти зможуть звернутись до Національної служби здоров'я і надати скаргу на лікаря, або на лікарню і після цього будуть проводитись перевірки. І якщо будуть виявлені порушення, то служба зможе розірвати контракт з лікарем і лікарнею", - розповіла Супрун.

Також вона додала, що зараз 97% українців оплачують свої медичні послуги, держава покриває тільки 3%. Після реформи покриватимуться 90% того, що потребує пацієнт. Кошти будуть більш ефективно використовуватись, вони не будуть йти через чиновників.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter