Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Правила прийому до вишів знову змінено

18.10.2017 15:34
Правила прийому до вишів знову змінено
Міністерство освіти та науки затвердило нові правила прийому до вищих навчальних закладів на 2018 рік. Про це повідомляє Міносвіти, передають Українські новини.
 
Як зазначається, відтепер можна буде подати відразу сім заяв на чотири спеціальності на місця державного і регіонального замовлення. При цьому кількість заяв на контракт обмежуватися не буде.
 
Також підкреслюється, що у 2018 році будуть прийматися сертифікати зовнішнього незалежного тестування 2016, 2017 і 2018 років (при цьому оцінки з іноземних мов будуть враховувати тільки за сертифікатами за 2018 рік).
 
У 2018 році абітурієнти-вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною і заочною формами навчання, за кількома винятками, подаватимуть заяви тільки в електронній формі.
 
Окрім цього, у 2018 році реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів і завантаження в них необхідних документів розпочнеться 2 липня і закінчиться 25 липня.
 
Прийом заяв і документів розпочнеться 12 липня.
 
Особи, які вступатимуть до вишів на основі співбесіди, вступних іспитів чи творчих конкурсів зможуть подавати заяви до 20 липня.
 
Абітурієнти, які вступатимуть тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, - до 26 липня.
 
Творчі конкурси будуть проведені в декілька сесій з 14 до 26 липня; вступні іспити - з 21 до 26 липня; співбесіди - з 21 до 23 липня включно.
 
Рейтинговий список абітурієнтів, із зазначенням рекомендованих до зарахування, сформують і оприлюднять не пізніше 1 серпня.
 
Зазначається, що у 2018 році набір абітурієнтів для здобуття вищої освіти ступеня молодшого бакалавра не проводитиметься.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter