ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Останки невідомого хижака знайшли в Африці

13.10.2017 17:18
Останки невідомого хижака знайшли в Африці
Міжнародна команда палеонтологів відкрила невідомий вид гієнодони, предків сучасних гієн, які проживали на території Північної Америки, азії і Європи 25 млн років тому. Вони виявили останки тварини на південно-Заході Танзанії, і, судячи з ним, тварини були розміром з рись, відрізняючись від своїх нащадків порівняно невеликими розмірами.
 
Новий вид тварин отримав назву Pakakali rukwaensis, пише Знай.
 
Знахідка дозволила вченим розібратися в анатомії гієнодонів, які існували ще до появи в Африці сучасних хижаків, таких як лев, тигр та інші. Варто відзначити, що після масового вимирання динозаврів гієнодони були основними хижаками на території Африка до тих пір, поки ці землі не потрапили інші види хижих тварин.
 
І хоча цей вид тварин вимерли мільйони років тому, непрямі предки існують у вигляді гієн і донині. Знахідка допоможе наблизитися до розгадки вимирання цих древніх тварин.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter