ТЕХНОЛОГІЇ

На дні марсіанського кратера Сахеки вчені виявили невідомі рештки, які, на думку фахівців, належать кораблю прибульців.Як повідомляють іноземні ЗМІ, унікальна знахідка шокувала уфологів.

Повис на сітці: бразильський футболіст забив безглуздий гол у свої ворота

13.10.2017 12:52
Захисник бразильського "Фламенго" Пара відзначився ідеально точним ударом по своїх воротах у матчі національного чемпіонату з "Флуміненсе". Зустріч завершилася внічию - 1:1, а футболіст відкрив рахунок у поєдинку 53-й хвилині.

"Фламенго", який брав суперника на своєму полі, пропустив гол у результаті контратаки суперника. Після прострілу з лівого флангу Пара, намагаючись не дати м'ячу потрапити у ноги супернику, більярдним ударом направив м'яч над власним голкіпером, пише Обозреватель.

У пориві негативних емоцій захисник господарів повис на сітці, а потім звалився на газон. Відзначимо, що футболістам "Фламенго" вдалося відігратися вже через 15 хвилин.