Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

В українських школах запровадять інтегровані курси з різних предметів

12.10.2017 15:35
В українських школах запровадять інтегровані курси з різних предметів
У 2018-2019 навчальному році в школах проведуть пілотування інтегрованих курсів для окремих предметів. Зокрема на пілотування пропонується курс Історії України в контексті світової історії.  

Про це під час науково-практичної конференції "Друга світова війна. Сучасне переосмислення та інноваційне викладання" сказала представник Міністерства освіти та науки Лариса Євтушенко, повідомляє Укрінформ

«Два тижні тому  колегія Міністерства освіти та науки України рекомендувала до затвердження  нові програми, в тому числі нові програми для історії 10-11 класів. На сьогоднішній день  на наступний навчальний рік ми матимемо вивчення інтегрованого курсу з історії -  історії України і світу, експериментальний курс. Це буде пілотний проект, хто з учителів захоче взяти участь, можете взяти участь в пілотуванні  цієї програми на наступний рік», - сказала Євтушенко.

Наразі на поточний навчальний рік затверджено окремі курси з Історії України та Всесвітньої історії трьох рівнів - стандарт, академічний та профільний.

В МОН  уточнили, що з наступного навчального року інтегровані курси з різних предметів за бажанням шкіл будуть пілотуватися в тих навчальних закладах, які  мають профільне спрямування. Так для шкіл математично-природничого спрямування будуть пропонуватися інтегровані курси з гуманітарних предметів, для шкіл гуманітарного профілю - інтегровані курси з природничих предметів. 

"Профільні школи зможуть обирати інтегровані предмети. Профільна школа, в якій, наприклад, вивчають поглиблено фізику, зможе обрати інтегрований курс з історії, а школа, яка  поглиблено вивчає гуманітарні предмети, може обрати навчальний план з інтегрованим предметом "природничі науки", - пояснили у міністерстві.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter