ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Росія оцінила анексований "Крим наш" у 200 рублів

12.10.2017 12:42
Росія оцінила анексований "Крим наш" у 200 рублів
Сьогодні в Росії надійшли в обіг нові банкноти номіналом 200 рублів.

На банкноті 200 рублів з лицьової сторони зображений Пам'ятник затопленим кораблям у Севастополі, а на звороті — Херсонес Таврійський, повідомляє Медуза.

Як повідомлялося, у вересні Польща відмовилася від зображення львівського "Меморіалу орлят" у своїх паспортах, замінивши його зображенням Антося Петрикевича - 13-річного хлопця, який разом з іншими львівськими "орлятами" боровся за незалежність Польщі і похований на кладовищі "львівських орлят".

Також Польща відмовилася від зображення "Гострої брамї" у Вільнюсі - замість неї в нових польських паспортах з'явиться епітафія з могили Марії Пілсудської.

Наприкінці липня Міністерство внутрішніх справ Польщі розпочало кампанію "Спроектуй з нами польський паспорт 2018 року" з метою вибору мотивів, які будуть в новому документі. Серед пропозицій з'явилися "Гостра брама" у литовському Вільнюсі і "Меморіал орлят" у Львові, що викликало протест Литви та України.

На початку серпня в МЗС України вручили ноту протесту послу Республіки Польща в Україні Яну Пєклу у зв'язку з намірами польської сторони розмістити на сторінках нового паспорта зображення "Меморіалу орлят" у Львові. Свої протести з цього приводу висловила також і Литва.

Під час Економічного форуму в Криниці 6 вересня маршалок Сенату Станіслав Карчевський заявив, що проблема можливого розміщення зображення львівського "Меморіалу орлят" у польських паспорти "остаточно вирішена".

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter