Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Росія оцінила анексований "Крим наш" у 200 рублів

12.10.2017 12:42
Росія оцінила анексований "Крим наш" у 200 рублів
Сьогодні в Росії надійшли в обіг нові банкноти номіналом 200 рублів.

На банкноті 200 рублів з лицьової сторони зображений Пам'ятник затопленим кораблям у Севастополі, а на звороті — Херсонес Таврійський, повідомляє Медуза.

Як повідомлялося, у вересні Польща відмовилася від зображення львівського "Меморіалу орлят" у своїх паспортах, замінивши його зображенням Антося Петрикевича - 13-річного хлопця, який разом з іншими львівськими "орлятами" боровся за незалежність Польщі і похований на кладовищі "львівських орлят".

Також Польща відмовилася від зображення "Гострої брамї" у Вільнюсі - замість неї в нових польських паспортах з'явиться епітафія з могили Марії Пілсудської.

Наприкінці липня Міністерство внутрішніх справ Польщі розпочало кампанію "Спроектуй з нами польський паспорт 2018 року" з метою вибору мотивів, які будуть в новому документі. Серед пропозицій з'явилися "Гостра брама" у литовському Вільнюсі і "Меморіал орлят" у Львові, що викликало протест Литви та України.

На початку серпня в МЗС України вручили ноту протесту послу Республіки Польща в Україні Яну Пєклу у зв'язку з намірами польської сторони розмістити на сторінках нового паспорта зображення "Меморіалу орлят" у Львові. Свої протести з цього приводу висловила також і Литва.

Під час Економічного форуму в Криниці 6 вересня маршалок Сенату Станіслав Карчевський заявив, що проблема можливого розміщення зображення львівського "Меморіалу орлят" у польських паспорти "остаточно вирішена".

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter