ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Луценко назвав кількість корупціонерів, які «прогулюють тюрму»

04.10.2017 10:30
Луценко назвав кількість корупціонерів, які «прогулюють тюрму»

На сьогодні в Україні є 4 тисячі справ щодо злочинної корупції, які має розглядати Антикорупційний суд. Про це на брифінгу заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Всі 4 тис. справ про кримінальну корупцію, які зараз находяться в судах, мають розглядатися Антикорупційним судом», - заявив Луценко.

Він зазначив, що Антикорупційний суд має бути створений у кожній області, як перша інстанція, друга інстанція має знаходитись у Києві і касаційна інстанція – палата Верховного суду.

«Цей процес затягнеться від року до півтора… В цей час ми не можемо просто очікувати на створення цих інституцій, ми повинні збільшувати кількість нових…суддів, які б розглядали 4 тис. корупційних справ. Фактично зараз щодня 4 тис. обвинувачених в корупції прогулюють тюрму», - сказав Генпрокурор.

Він додав, що останні дні просив президента збільшити кількість суддів у всіх облсудах.

«Сподіваюся, що цей процес почнеться з столиці, де найбільше корупційних справ і торкнеться всіх обласних центрів», - сказав Луценко.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter