Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Під час призначення субсидії враховуватимуть лише фактичних мешканців

02.10.2017 16:56
Під час призначення субсидії враховуватимуть лише фактичних мешканців
Громадяни, які звертаються за субсидіями, можуть оформити нарахування послуг лише на фактичних мешканців житла, а не на всіх прописаних у ньому, повідомляє у Facebook "Урядовий портал".

Так, у випадку, якщо хтось із прописаних мешканців поїхав із дому на тривалий термін, наприклад, на навчання, власники житла під час оформлення субсидії можуть указати це.

В декларації про доходи у розділі "склад сім’ї" заявник повинен вказати родичів, які зареєстровані, але не живуть із ним - написати "зареєстровані, але не проживають".

Разом із декларацією треба подати заяву з проханням розглянути на комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, а також надати документальне підтвердження, що особа не проживає за цією адресою - довідку з місця роботи в іншому місці, про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо.

На підставі заяви управління соцзахисту спрямовує в помешкання заявника державного соціального інспектора, який приходить із перевіркою та складає акт. Органи соцзахисту готують подання на комісію, яка ухвалює рішення про призначення субсидії на фактичну кількість мешканців.

Рішення комісії є обов'язковим до виконання житлово-комунальними підприємствами, які надають послуги. Послуги нараховуються не на всіх прописаних, а на реальних мешканців. Доходи для розрахунку субсидії також обчислюють від фактичної кількості мешканців.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter