ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Під час призначення субсидії враховуватимуть лише фактичних мешканців

02.10.2017 16:56
Під час призначення субсидії враховуватимуть лише фактичних мешканців
Громадяни, які звертаються за субсидіями, можуть оформити нарахування послуг лише на фактичних мешканців житла, а не на всіх прописаних у ньому, повідомляє у Facebook "Урядовий портал".

Так, у випадку, якщо хтось із прописаних мешканців поїхав із дому на тривалий термін, наприклад, на навчання, власники житла під час оформлення субсидії можуть указати це.

В декларації про доходи у розділі "склад сім’ї" заявник повинен вказати родичів, які зареєстровані, але не живуть із ним - написати "зареєстровані, але не проживають".

Разом із декларацією треба подати заяву з проханням розглянути на комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, а також надати документальне підтвердження, що особа не проживає за цією адресою - довідку з місця роботи в іншому місці, про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо.

На підставі заяви управління соцзахисту спрямовує в помешкання заявника державного соціального інспектора, який приходить із перевіркою та складає акт. Органи соцзахисту готують подання на комісію, яка ухвалює рішення про призначення субсидії на фактичну кількість мешканців.

Рішення комісії є обов'язковим до виконання житлово-комунальними підприємствами, які надають послуги. Послуги нараховуються не на всіх прописаних, а на реальних мешканців. Доходи для розрахунку субсидії також обчислюють від фактичної кількості мешканців.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter