ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Перше "марсіанське місто" зведуть у Дубаї

28.09.2017 11:41
Перше "марсіанське місто" зведуть у Дубаї
В ОАЕ запускають унікальний проект із назвою «Mars Science City», який дасть змогу людям краще підготуватися до подорожей на Марс.

Про це повідомляє Tehnot.

У рамках проекту планують побудувати модель марсіанського міста площею 1,9 млн кв.м. Марсіанське місто побудують у вигляді кулеподібних споруд, де розташовуватимуться лабораторії та наукове обладнання. У «марсіанському» місті дослідники шукатимуть способи добування води, енергії, а також намагатимуться вирощувати продукти харчування у неродючих місцях.

Вартість проекту – приблизно 150 мільйонів доларів. За будівництвом стежитиме відомий датський архітектор Бйорк Інгельс.

Проект запускається за підтримки уряду. Прем’єр-міністр ОАЕ Шейх Мухаммед відзначив, що «ОАЕ підтримують міжнародні зусилля зі створення технологій, які приносять користь людям, і які стануть основою для кращого майбутнього для наступних поколінь».

Про дату початку будівництва і запуск «марсіанського міста» в Дубаї поки не повідомлялося.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter