ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Вчені розповіли, як стати директором

26.09.2017 07:05
Вчені розповіли, як стати директором
Популярна платформа Opendatabot провела цікаве дослідження, в ході якого з'ясувала, що 53% власників компаній є і їх директорами, так що якщо ви шукали поради, як стати директором, то ось вона.
 
Портал Знай пише, що це прямо протилежно тому, що відбувається в практиці західних бізнесменів: там управлінці вкрай рідко мають хоч якесь право власності. У свою чергу український досвід показує, що тут власники не готові довіряти своїм підлеглим. Дослідники дійшли висновку, що найбільше українські підприємці бояться крадіжки інформації.
 
На думку дослідників, це відбувається тому, що, по-перше, власники компаній в більшості своїй банально не вміють підбирати фахівців, а по-друге часто не бачать в цьому сенсу: навіщо, якщо справляюся сам? Уявлення цих людей про бізнес формуються на фундаменті попереднього досвіду: якщо і раніше сам керував, то і надалі продовжуватиму, незважаючи на те, що компанія перетворюється на корпорацію.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter