ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Скільки разів на день жінки думають про секс

24.09.2017 00:17
Скільки разів на день жінки думають про секс
Науковці вирішили розвіяти міф, пов'язаний із твердженням, що чоловіки ледь не цілодобово думають про втіхи в ліжку.
Для цього вчені зі США провели дослідження, в якому взяли участь 283 студентів від 18 до 25 років. Вони мали просте завдання: протягом тижня необхідно було записувати всі свої думки про їжу, кохання, навчання, секс тощо. Передовсім фахівців цікавила кількість думок, пов'язаних із сексом, а не їжею, повідомляє Радіо Максимум.
 
Результати виявилися вкрай цікавими. По-перше, вони спростовують твердження сексологів, згідно з яким чоловіки думають про втіхи в ліжку кожні 7 секунд. Цей показник скромніший: про секс чоловіки думають двічі на годину, а от жінки – один раз на годину.
 
Загалом результати такі: чоловіки думають про секс 34 рази на добу, а представниці прекрасної половини людства – 18 разів. Натомість сильна половина людства частіше думає про їжу та сон (25 та 29 разів на добу відповідно). Жінок такі думки навідують 15 та 13 разів відповідно.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter