ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Фахівець розказав про дивні обставини пожежі в одеському таборі «Вікторія»

23.09.2017 21:11
Фахівець розказав про дивні обставини пожежі в одеському таборі «Вікторія»

Полковник протипожежної служби у відставці і колишній керівник Управління пожежної охорони Одеської області з 1988 по 1998 Олександр Сидоров в інтерв’ю одеському телеканалу розповів, що не можна відкидати версію підпалу одеського дитячого табору «Вікторія». Про це пише місцеве видання v-odesse.net.

«Попередньо про який-небудь причини не можна говорити. Розглядатися повинні всі версії – від підпалу, людського фактора і до порушення будівельних норм. Але це розбереться слідство, є проектна документація та будівельні норми, виконання яких треба перевірити, а також обов’язково будуть проведені лабораторні дослідження залишків санаторію», - сказав він.

Фахівець також звернув уваги на дивні відомості, що стали відомі після пожежі.

«Ніколи пожежа не поширюється зверху вниз. Якщо б вона почалася на другому поверсі, то згорів би весь другий поверх, а перший можна було б врятувати. За характером займання і самої пожежі видно, що вона миттєво поширилась по всій будівлі … Пожежі подібного масштабу від електропроводки не могло бути, тим більше з переходом з другого поверху на перший. Завжди, коли ми гасили, вигорала кімната або ціла квартира, але паркетна підлога з дерева залишалася цілою. А от якщо знизу горить квартира, тоді він згоряє. Можна лише припускати про те, що джерело пожежі було і на першому поверсі. Цей факт, ще раз підкреслюю, встановити або спростувати може тільки слідство за допомогою експертиз», - сказав він.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter