Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Науковці з'ясували, коли зникне життя на Землі

20.09.2017 23:01
Новини науки - новини космосу - життя на Землі: Вчені з ясували, коли зникне життя на Землі

Британські вчені дійшли висновку, що сліди життя на Землі зникнуть приблизно через 1,75 мільярда років, пише видання Astrobiology. Причиною зникнення життя на нашій планеті стане повне випаровування рідкої води з її поверхні, що накладає жорсткі часові рамки на можливість появи розумного життя на інших планетах,пише Кореспондент.

"Такі дослідження дозволяють нам оцінити шанси на розвиток життя на інших планетах. Звісно , еволюція багато в чому залежить від випадковостей, але ми знаємо, що на появу людини пішло приблизно 75% від часу існування життя на Землі. Цілком імовірно, що все відбуватиметься так само і на екзопланетах", - заявив Ендрю Рашбі з університету Східної Англії у Норвіке .

Вчені вирахували час зникнення життя на Землі та оцінили шанси на її появу на семи відомих екзопланетах у "зоні життя", побудувавши комп'ютерну модель планетарної системи. Причому модель враховувала темпоральні зміни властивості світила у міру його старіння, і оцінювала ймовірність існування органічного життя на планетах у різні періоди часу.

У підсумку з'ясувалося, що життя на Землі проіснує ще близько 1,75 мільярда років, тобто приблизно чверть усього періоду існування життя на планеті. За цей період сонячна активність підвищиться на стільки, що водні ресурси на нашій планеті випаруються .

Додамо, що аналогічні розрахунки для Марса та екзопланет показали, що розміри світила були головним чинником у "тривалості життя" на них.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter