ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Мер Львова заявляє про стеження і підслуховування

20.09.2017 18:55
Мер Львова заявляє про стеження і підслуховування

Мер Львова Андрій Садовий стверджує, що його телефонні розмови постійно прослуховують, і кількість таких прослуховувань суттєво збільшилася. Крім того, в його дворі після обстрілів поставили охорону, яка слідкує за всіма, хто до нього заходить, пише Гордон.

"Їм (чинній українській владі – ред) вигідно, щоб Садовий ходив і давав різні слідчі свідчення. Сьогодні моє прізвище фігурує у шести кримінальних справах. Я не знаю, який у мене там статус, але мені відомо, що готові цілі папки. Просто воно все шито білими нитками, і бідні слідчі не знають, що з цим робити. Їм просто дають команду, що вони повинні щось робити, розшукувати. Вони шукають, вишукують", – підкреслює мер Львова.

За його словами, заразі він живе "ніби в акваріумі": тобто прослуховуються всі його телефони та ведеться стеження за всіма його зустрічами.

"Ось обстріляли мій будинок з гранатомета перший раз, другий. Мені у дворі поставили охорону. Тобто всі, хто заходить до мене додому або виходить, – тотальний контроль! Я з цим живу, такого визначення як "особисте життя" не існує в принципі", – скаржиться політик.

Як приклад, він наводить прослуховування його телефонів.

І не просто прослуховують. Іноді так слухають, що я говорю: "Хлопці, розслабтеся, я дружині повинен зателефонувати, дітям передзвонити!" – а воно – розумієте, що витворяє: все шипить, скрипить! Я ж коли говорю телефоном, видаю якусь інформацію і розумію, що вони можуть їй нашкодити. Тобто дуже непросто жити в таких умовах, тому що кількість прослуховувань, навіть офіційно зареєстрованих, зараз в кілька разів є більшою, аніж було раніше. І все робиться під приводом того, що йде війна. А насправді – це просто інформація про всіх, хто може стояти в деякій опозиції до людей, які сьогодні перебувають при владі. Бояться, – додає Садовий.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter