ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Астрономи зафіксували масову міграцію зірок

20.09.2017 18:30
Астрономи зафіксували масову міграцію зірок

Астрономи з Вашингтонського університету в результаті моделювання одержали докази того, що зірки усередині галактик можуть мігрувати на досить великі відстані, пише Кореспондент.

В ході наукового дослідження астрономи змоделювали утворення галактики з пилової хмари 9 мільярдів років тому. Виявилося, що важливу роль в еволюції галактик грають галактичні рукави, або витягнуті скупчення зірок.

Нові дослідження показують, що після проходження галактичного рукава орбіта зірки не міняє форму, але при цьому міняє радіус. І ця зміна може бути досить значною.

Наразі фахівці не можуть відповісти,  чи належить наше світило до мандрівних зірок, однак вони вказують на деякі непрямі підтвердження цього факту.

По-перше, в Чумацькому Шляху присутні рукава, необхідні для міграції, по-друге, орбіта Сонця довкола галактичного центру  майже кругова, а по-третє, вже було встановлено, що склад зірок-сусідів Сонця за сектором Галактики різниться занадто сильно для того, аби стверджувати, що всі ці зірки утворилися саме тут.

Астрономи підкреслюють, що нові дослідження вносять корективи в теорію виникнення життя, адже раніше вважалося, що існують особливі зони Чумацького Шляху, більш придатні для появи органіки, ніж інші райони..
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter