ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Замороження конфлікту на десятиліття: До чого може призвести миротворча місія ООН на Донбасі

17.09.2017 15:17
Замороження конфлікту на десятиліття: До чого може призвести миротворча місія ООН на Донбасі

Миротворча місія ООН на Донбасі може виявитися пасткою для України. З її появою Київ може фактично втратити контроль над тимчасово окупованими територіями. Загалом, введення миротворців у всіх випадках – замороження конфлікту, а не його вирішення.

Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Дмитро Снєгірьов.

Як говорить експерт, під контролем ООН іде формування цивільних адміністрацій на окупованих територіях. І в цьому небезпека. Тому що Україна фактично втрачає ці території, адже не може контролювати, хто входитиме до цих адміністрацій. Тобто, наголошує він, ми не можемо сказати, що не згодні, аби в ці адміністрації входили, приміром, Захарченко чи Плотницький.

Введення миротворців ООН у всіх випадках – замороження конфлікту, а не його вирішення. І це на десятиліття. Тобто діяльність місії призведе не до повернення окупованих територій, а до визнання квазіреспублік із незрозумілою цивільною адміністрацією, підпорядкованою ООН. В Косово миротворці введені ще в 1999 році, і чим це закінчилося? Нічим, – наголосив Дмитро Снєгірьов.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter