Експрес онлайн

Пошук

Новини

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Дві інфекції-вбивці відсунули ВІЛ на третю сходинку за смертністю - ВООЗ

16.09.2017 09:39
Дві інфекції-вбивці відсунули ВІЛ на третю сходинку за смертністю - ВООЗ

Інфекцією, яка вбиває найбільше людей на планеті, вчені назвали вірусний гепатит: щорічно від нього помирають понад 1,3 мільйона осіб.

Як передає Lancet, такі цифри озвучила у своєму щорічному звіті Всесвітня організація охорони здоров’я, вивчивши причини смертності громадян зі 147 країн світу за останні сорок років.

Причому у більшості випадків носії гепатиту помирали не стільки від самого вірусу, скільки від його наслідків – цирозу печінки і раку.

За словами президента Всесвітнього альянсу з боротьби з гепатитом Чарльза Гора, отримані дані не так здивували їх, як розізлили. Подібна ситуація склалася через те, що боротьба з цим вірусом  ніколи не входила в політичні пріоритети всіх провідних країн світу, а також тому, що не існує якихось глобальних систем для фінансування подібних проектів.

На другому місті  у чорному списку найубивчіших хвороб людства  йде туберкульоз з 1,2 мільйонами смертей, на третьому - ВІЛ, від якого померли приблизно мільйон осіб. На четвертій позиції - малярія і 719 тисяч її жертв.

Усі отримані дані вчені називають достатньо консервативними, оскільки лише 25 країн ведуть якісну статистику стосовно причин смертності своїх громадян. Насправді ці цифри можуть бути набагато більшими.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter