ТЕХНОЛОГІЇ

Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.
Вірус "Bad rabbit", що цього тижня атакував сайти Міністерства інфраструктури, київського метрополітену та аеропорту Одеси, заблокувавши їхню роботу, також використовував при підборі па

Громадянство України стало менш привабливим за останні роки – дослідження

14.09.2017 12:15
Громадянство України стало менш привабливим за останні роки – дослідження

Україна посіла 99-е місце в щорічному Індексі громадянств світу, складеному компанією TheHenley & Partners. Наступного року експерти обіцяють значне покращення позиції країни – у зв’язку з безвізом. 

Індекс громадянств світу (Quality of Nationality Index,QNI) – це незалежна оцінка громадянств різних держав. У рейтинг входить 195 громадянств. Показники аналізувалися з 2012 по 2016 рік. Цьогорічний рейтинг, складений за підсумками аналізу багатьох факторів протягом 2016 року, сьогодні презентовано у Лондоні.

Перше місце в 2016 році дісталося Німеччині (82,7%). Друге місце розділили Франція і Данія, далі йдуть Ісландія, Швеція і Норвегія. Загалом десятка лідерів істотно не змінилася з минулого року. З неї вибули Ірландія та Бельгія, а їм на зміну прийшли Іспанія та Італія. Замикають список Центрально-Африканська Республіка (16,3%) і Афганістан (14,6%).

TheHenley&Partners: Громадянство України стало менш привабливим за останні роки

У 2016 році Україна отримала 29,7%, тим самим зайнявши 99-у позицію в світовому рейтингу. Роком раніше наша держава перебувала на 87-му місці з показником 30,2%. В цілому, позиція українського громадянства погіршилася за останні 5 років на 1,1%.

Однак громадянство України покращить позиції в індексі 2017 року, коли буде взято до уваги фактор безвізового в'їзду для українців до ЄС. «Безвізовий режим допоможе Україні піднятися мінімум на 20 позицій, – зазначив автор Індексу, професор конституційного права ЄС університету Гронінгена в Голландії Димитрій Коченов. – Подібна ситуація була два роки тому в Молдові. Якщо в 2014 році молдавський паспорт був на 94 місці в рейтингу, то в 2015 він перемістився на 77 місце».

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter