ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Роботи незабаром витіснять вчителів

14.09.2017 09:57
Роботи незабаром витіснять вчителів
Ймовірно, заміна вчителів роботами може відбутися вже в найближче десятиліття, пише The Telegraph. Такий хід подій теоретично може дати всім і кожному отримувати освіту досить високого рівня, передає Знай.
 
Сер Ентоні Селдон, віце-канцлер Університету Букінгема, впевнений, що оператори штучного інтелекту, готові змінювати методи викладання для різних учнів, зовсім скоро закриють історію звичної всім нам освіти старої системи. Крім того, нейромережі дозволять навіть розпізнавати емоції по обличчям учнів і формувати до кожного з них відповідний підхід.
 
Тепер ділити період навчання на класи за віковим критерієм стане не обов'язково, адже індивідуалізований спосіб спілкування з роботом-викладачем дозволить знайти для кожного учня його оптимальний темп навчання.
 
«Це відкриє можливість освіти рівня Ітона або Веллінгтона для всіх, — впевнений сер Ентоні. — У кожного буде найкращий вчитель, і він буде повністю персоналізований, а програмне забезпечення, до якого ви звикли, буде з вами на протязі всього навчального часу».
 
Одним із показників результативності освіти майбутнього має стати скорочення часу, проведеного в стінах класу. Чинавряд воно буде перевищувати 30% від загального навчального часу.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter