Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

СБУшникам, що "заробляли" на бізнесі, винесено 23 вироки. Ще 16 - у судах, 55 - під підозрою

11.09.2017 23:33
СБУшникам, що "заробляли" на бізнесі, винесено 23 вироки. Ще 16 - у судах, 55 - під підозрою

Судами винесено 23 обвинувальні вироки співробітникам Служби безпеки України, які «заробляли» на бізнесі, ще 55 повідомлено про підозру.

Як повідомили УНІАН у прес-центрі СБУ, про це заявив голова спецслужби Василь Грицак під час підписання з бізнес-омбудсменом Альгірдасом Шеметою у Києві Меморандуму про партнерство та співробітництво між двома структурами.

«Ми рішуче очищуємо власні ряди від бажаючих «заробити» на бізнесі, відкрито 84 кримінальних провадження, судами різних інстанцій винесено 23 обвинувальні вироки, повідомлено про підозру 55 співробітникам Служби, направлено до суду матеріали ще за 16 кримінальними провадженнями», - сказав Грицак.

У повідомленні не вказується, якого періоду часу це стосується.

У свою чергу, Шемета зауважив, що з усієї кількості скарг лише 3% стосуються СБУ. За його словами, спецслужба є однією з найсумлінніших в плані виконання рекомендацій Ради бізнес-омбудсмена з 95-відсотковим результатом.

В рамках Меморандуму сторони домовилися встановити ефективну співпрацю через механізм постійних та прозорих контактів і обміну інформацією. «СБУ не ставить за мету боротися з бізнесом, але у держаних інтересах ми мусимо зупиняти роботу тих, хто працює на ворога», ‒ наголосив Грицак. За його словами, Служба готова до відкритого та всебічного діалогу з Радою бізнес-омбудсмена. У прес-центрі зазначають, що сторони підкреслили важливість підписання Меморандуму для аналізу можливих конфліктних ситуацій у бізнес-середовищі та створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter