ТЕХНОЛОГІЇ

Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.
Вірус "Bad rabbit", що цього тижня атакував сайти Міністерства інфраструктури, київського метрополітену та аеропорту Одеси, заблокувавши їхню роботу, також використовував при підборі па

СБУшникам, що "заробляли" на бізнесі, винесено 23 вироки. Ще 16 - у судах, 55 - під підозрою

11.09.2017 23:33
СБУшникам, що "заробляли" на бізнесі, винесено 23 вироки. Ще 16 - у судах, 55 - під підозрою

Судами винесено 23 обвинувальні вироки співробітникам Служби безпеки України, які «заробляли» на бізнесі, ще 55 повідомлено про підозру.

Як повідомили УНІАН у прес-центрі СБУ, про це заявив голова спецслужби Василь Грицак під час підписання з бізнес-омбудсменом Альгірдасом Шеметою у Києві Меморандуму про партнерство та співробітництво між двома структурами.

«Ми рішуче очищуємо власні ряди від бажаючих «заробити» на бізнесі, відкрито 84 кримінальних провадження, судами різних інстанцій винесено 23 обвинувальні вироки, повідомлено про підозру 55 співробітникам Служби, направлено до суду матеріали ще за 16 кримінальними провадженнями», - сказав Грицак.

У повідомленні не вказується, якого періоду часу це стосується.

У свою чергу, Шемета зауважив, що з усієї кількості скарг лише 3% стосуються СБУ. За його словами, спецслужба є однією з найсумлінніших в плані виконання рекомендацій Ради бізнес-омбудсмена з 95-відсотковим результатом.

В рамках Меморандуму сторони домовилися встановити ефективну співпрацю через механізм постійних та прозорих контактів і обміну інформацією. «СБУ не ставить за мету боротися з бізнесом, але у держаних інтересах ми мусимо зупиняти роботу тих, хто працює на ворога», ‒ наголосив Грицак. За його словами, Служба готова до відкритого та всебічного діалогу з Радою бізнес-омбудсмена. У прес-центрі зазначають, що сторони підкреслили важливість підписання Меморандуму для аналізу можливих конфліктних ситуацій у бізнес-середовищі та створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter