ТЕХНОЛОГІЇ

Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.
Вірус "Bad rabbit", що цього тижня атакував сайти Міністерства інфраструктури, київського метрополітену та аеропорту Одеси, заблокувавши їхню роботу, також використовував при підборі па

Побачила світ електронна й анімована книжка про Гаррі Поттера

11.09.2017 21:51
Побачила світ електронна й анімована книжка про Гаррі Поттера

Немає нічого кращого, ніж друкована книжка, але не у випадку, коли мова йде про чарівний світ Гаррі Поттера.

Цього разу електронна версія просто заворожує, і це не дивно. Книжку Джоан Роулінг "Гаррі Поттер і філософський камінь" випустили в анімованому варіанті спеціально для електронної книги Kindle in Motion.

Над ілюстраціями працював художник Джим Кей. Його малюнки відповідали стилістиці газети "Щоденний віщун", яку герої книжки завжди читали. Ось що розповів про свій підхід до роботи Кей:

"У період правління Генріха VIII в Англії жив художник Гольбейн, який малював олійні портрети багатих членів суду. Мені імпонує в ранньому портретному живописі можливість передати характер або професію людини. Що стосується моїх робіт, то, наприклад, головна риса професора Дамблдора – чесність".

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter