ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Антарктику захищає "захисний пояс" - вчені

03.09.2017 09:05
Антарктику захищає "захисний пояс" - вчені

Група кліматологів виявила, що Антарктика захищена від забруднення повітря спеціальним атмосферним бар'єром, пише Кореспондент.

Кліматологам і раніше було відомо, що повітряні потоки південної та північної півкулі практично не змішуються, бо вони розділені тропічною зоною збіжності, що оточує Землю в районі екватора.

Однак нове дослідження показало, що Антарктика має ще один захисний пояс 50 км завширшки, що розташований південніше зони збіжності. Вчені також помітили, що повітря південніше бар'єра містить у чотири рази менше продуктів горіння, ніж повітря північніше.

Науковці вважають, що причиною появи подібного бар'єра може бути вертикальний рух повітряних мас, викликаний  теплими водами західної частини Тихого океану.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter