Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Медики виявили ген, що може допомогти в лікуванні інсультів, пухлин мозку і хвороби Альцгеймера.

03.09.2017 07:15
Медики виявили ген, що може допомогти в лікуванні інсультів, пухлин мозку і хвороби Альцгеймера.

Учені з Медичного дослідницького центру Великобританії виявили ген, відповідальний за розвиток нервової системи, який в майбутньому допоможе в нових методах лікування інсультів, пухлин мозку і хвороби Альцгеймера, пише Кореспондент.

Як повідомляють дослідники, ген Sox9 відповідає за розвиток нейронних стовбурових клітин в основних зародкових клітинах, які потім складають тканини головного або спинного мозку.

Ряд експериментів, проведених на мишах, показав, що штучний розвиток цих клітин дозволить у майбутньому замінити або відновити пошкоджені клітини мозку.

"Знаючи, що ген Sox9 грає центральну роль у розвитку нашої нервової системи, ми наблизилися ще на один крок до можливості контролювати стовбурові клітини в мозку і відновлювати різні типи нервових клітин", - повідомив керівник експерименту Джеймс Бріско.

Також вчений додав, що можливість виправляти пошкоджені нервові клітини стане величезним стрибком вперед для мільйонів людей, які страждають від хвороби Альцгеймера або пережили інсульт.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter