ТЕХНОЛОГІЇ

Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.
Вірус "Bad rabbit", що цього тижня атакував сайти Міністерства інфраструктури, київського метрополітену та аеропорту Одеси, заблокувавши їхню роботу, також використовував при підборі па

Заклики відмовитися від євроінтеграції Молдови є безвідповідальними – Філіп

27.08.2017 15:16
Заклики відмовитися від євроінтеграції Молдови є безвідповідальними – Філіп
Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп переконаний, що європейська інтеграція є природним шляхом розвитку країни, яка з кожним роком, крок за кроком, стає частиною європейської цивілізації.
Про це глава уряду Молдови заявив у своєму вітальному посланні до громадян з нагоди 26-ї річниці незалежності, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у РМ.
"Молдова не лише з географічної та культурної точки зору є європейською державою. Наша країна день за днем, крок за кроком стає складовою частиною європейської цивілізації, і я переконаний, що всі заклики до перегляду стратегічного вектора європейської інтеграції нашої держави є безвідповідальними і дуже небезпечними. Настав час відмовитися від спекуляцій ностальгією за минулим, тому що ми не можемо залишатися державою втрачених можливостей, перебуваючи у полоні безвідповідальних політиків", - заявив прем'єр.
Філіп закликав політиків Молдови мобілізуватися і об'єднатися у єдиний європейський фронт заради майбутнього процвітання країни.
Прем'єр підкреслив при цьому, що за 26 років незалежності було більше обіцянок, ніж досягнень, більше розчарувань, ніж здійснення окреслених цілей, більше бідності, ніж добробуту.
"І все ж, очікування залишаються. Однак, великі очікування вимагають від усіх нас і більшої відповідальності, терпіння, і дуже-дуже багато роботи для досягнення поставлених перед країною завдань", - підсумував Філіп.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter