ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Пакистан може втратити статус, котрого так прагне Україна

23.08.2017 11:30
США: Пакистан може втратити статус провідного союзника поза НАТО
Сполучені Штати Америки попередили Пакистан, що він може втратити статус «провідного союзника з-поза меж НАТО» чи зазнати іншого покарання, якщо не буде активніше боротися з рухом «Талібан» та іншими екстремістами.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Терористичні організації отримують безпечні притулки в Пакистані, щоб планувати і здійснювати напади на американських військових, американських посадовців, зривати мирні зусилля в Афганістані», - наголосив державний секретар США Рекс Тіллерсон на брифінгу у Вашингтоні, додавши при цьому, що у відносинах двох країн настала криза довіри.

За його словами, через це США можуть розглянути різні можливості впливу на Пакистан – від скорочення допомоги до позбавлення статусу «провідного союзника поза НАТО».

Тим часом Пакистан відкинув схожу попередню критику, з якою виступив у понеділок президент США Дональд Трамп, який теж попереджав Пакистан через його, як заявляв президент, підтримку екстремістських угруповань у регіоні.

Міністерство закордонних справ Пакистану, заявило, що «розчароване» тим, що в політичній заяві з боку США «проігноровано велетенські самопожертви пакистанської держави» в боротьбі проти тероризму.

«Для Пакистану політичним принципом є не допускати використання його території проти будь-якої іншої країни», – мовиться в заяві міністерства.

Нагадаємо: Пакистан є нині однією з 16 держав, що мають статус «провідного союзника з-поза меж НАТО», який передбачає поглиблену військову співпрацю.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter