Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Населення України на 3% активніше користується платіжними картками

21.08.2017 21:32
Населення України на 3% активніше користується платіжними картками
За результатами першого півріччя 2017 року частка безготівкових розрахунків становила 38,1%. Про це йдеться на офіційному сайті Національного банку України, пише Новое Время.
 
Загальна кількість операцій із використанням платіжних карток, у січні-червні 2017 року становила 1,43 млрд шт. Їхній обсяг – понад 908 млрд грн. У порівнянні із першим півріччям 2016 року, операції зросли, відповідно, на 23% та 28%.
 
В цілому, безготівкові розрахунки зросли за кількістю операцій на 30%, за обсягами – на 40%, у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.
 
Загальна кількість активних платіжних карток з початку року зросла на 0,8%, 32,6 млн шт. Платіжних карток з магнітною смугою та чипом – удвічі, до 8,1 млн шт., а безконтактних – на 12,4%, до 2,3 млн шт.
 
Зазнала розширення й платіжна інфраструктура. Так, кількість підприємств торгівлі та сфери послуг, що надають своїм клієнтам можливість здійснювати безготівкові розрахунки за допомогою платіжних карток зросла на 0,9% (або на 1,3 тис. од.), до 147 тис. од.
 
Кількість банківських пристроїв самообслуговування з початку цього року зросла на 7,3%, до 36,2 тис. од. Зокрема, наразі нараховується 19,7 тис. банкоматів і 16,5 тис. пунктів самообслуговування.
 
Мережа платіжних терміналів зросла на 6,9%, до 234 тис. од.
 
Серед банків за кількістю емітованих платіжних карток та ступенем розгалуженості інфраструктури лідерами були Приватбанк, Ощадбанк та Райффайзен Банк Аваль.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter