ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

"Антонов" планує випуск 70 літаків протягом найближчих 5 років

13.08.2017 16:40
"Антонов" планує випуск 70 літаків протягом найближчих 5 років

Маркетинговий план Державного підприємства "Антонов" передбачає випуск щонайменше 70 літаків протягом найближчих 5 років. Про це повідомляє прес-служба держконцерну "Укроборонпром", до якого входить літакобудівельна компанія.

Зазначено, що для "Антонова" був створений чіткий маркетинговий план, який базується на оцінці спеціалістів, прогнозах незалежних експертів та провідних компаній. Як наголосили у відомстві, він враховує перспективні ринки та потенціал кожної номенклатури товарів на цих ринках, а також спирається на весь масив нинішніх домовленостей із партнерами.

"Згідно з маркетинговим планом, ємність світового ринку середніх транспортних літаків оцінюється у 900 літаків у найближчі 15 років. Тому ДП "Антонов" планує поставити протягом 5 років 20 літаків АН-178 замовникам із країн СНД, Азії та Африки, а також Туреччині. Також ДП "Антонов" має плани повернутися на конкурентний ринок регіональних пасажирських літаків", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, у квітні 2015 року Кабінет міністрів України передав "Антонов" до складу ДК "Укроборонпром".
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter