ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Міжнародний кримінальний суд закладе гроші у бюджеті на подальше розслідування російсько-грузинської війни

13.08.2017 08:40
Міжнародний кримінальний суд закладе гроші у бюджеті на подальше розслідування російсько-грузинської війни

Міжнародний кримінальний суд у бюджеті на 2018 рік передбачить кошти, необхідні для подальшого розслідування російсько-грузинської війни 2008 року.

Про це з посиланням на інтерв'ю прес-спікера МКС Фаді ель-Абдала повідомляє "Грузия Online".

"Асамблея країн-членів МКС відповідальна за те, щоб суд мав достатні фінансові ресурси в рамках свого мандату. Всі країни-члени вносять фінансовий вклад у бюджет МКС, що включає мобілізацію ресурсів, необхідних також для продовження розслідування ситуації в Грузії. Суд готує бюджет 2018 року, який передбачає продовження розслідування і буде співпрацювати з асамблеєю для затвердження цього бюджету у грудні (2017 року)", - заявив він.

Як наголосили в Міжнародному суді, у поточному розслідуванні серпневої війни 2008 року офіс прокурора "керується основними принципами незалежності, неупередженості та об'єктивності". Водночас у МКС зауважили, що члени-країни Римського статуту, які фінансують розслідування Міжнародного кримінального суду, можуть скоротити бюджет для розслідування злочинів війни у різних регіонах. Експерти пов'язують це, зокрема, зі зростанням російського впливу на країни-члени Римського статуту.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

S

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter