ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

У Європі хочуть змусити автоконцерни випускати електромобілі

13.08.2017 07:25
У Європі хочуть змусити автоконцерни випускати електромобілі
Європейська комісія розглядає можливість запровадження обов’язкових квот на випуск і збут електромобілів і транспортних засобів з низьким рівнем викиду шкідливих речовин з 2025 року, повідомляє autonews.ua.
 
Таким чином Єврокомісія має намір прискорити процес відходу від використання в автомобілях традиційних двигунів внутрішнього згоряння. До кінця року планується представити пакет заходів розвитку «щадної клімат-мобільності».
 
До них, можливо, будуть відноситися квоти з мінімальної кількості електромобілів, які повинні будуть виробляти та збувати автоконцерни, і більш суворі норми щодо викидів шкідливих речовин.
 
Асоціація автовиробників Німеччини (VDA) висловила стурбованість з приводу звістки про ЄС і планованих квот. В організації заявили, що такі нововведення помилкові. За словами представників VDA, продажі електрокарів залежать від низки факторів, проте на багато з них навіть самі виробники не завжди можуть вплинути.
 
Влада Німеччини і автомобільні компанії зараз намагаються знайти шляхи виходу із низки скандалів, пов’язаних з маніпуляціями з показниками викидів шкідливих речовин в дизельних авто, в яких було викрито ряд виробників Німеччини.
 
autonews.ua

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

S

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter