Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Ведмедицю Христину визволили з жахливих умов утримання

13.08.2017 08:02
Ведмедицю Христину визволили з жахливих умов утримання
Це перший в областi випадок, коли екологи спiльно з полiцiєю визволили дику тварину з неволi, пише Експрес.
 
"До нас надiйшла iнформацiя вiд активiстiв про те, що на територiї села Iвано-Франкове гастролює пересувний цирк, де незаконно утримують ведмедя, - розповiдає подробицi Катерина Артюхова, менеджер ведмежого притулку "Домажир". - Пiд'їхали на мiсце разом iз представниками екоiнспекцiї та активiстами i побачили, що в спеку тварина зачинена в машинi й не має чим
дихати. Викликали полiцiю. Згодом на пiдмогу прибула ще оперативно-слiдча група. I лише тодi нещасну ведмедицю вдалося вилучити".
 
Христину перевезли до ведмежого притулку "Домажир", тож тепер у ведмедя Потапа, який зовсiм нещодавно першим тут поселився, вже є сусiдка.
 
Нагадаємо, що вперше про ведмедицю Христю (яку господар використовував для гастролей, фото та кiнозйомок) заговорили три роки тому, коли в соцмережi з'явилося вiдео, як у мiстi Українка, на Київщинi, в самому центрi її утримують у
бiлому бусi. Згодом з'ясувалося, що тварину тягає на повiдку якийсь чоловiк. Вiн переїжджав з нею з мiсця на мiсце, й екологи нiяк не могли його впiймати, щоб перевiрити, в яких умовах утримує дику тварину. I тiльки тепер ведмедицю вдалося знайти та тимчасово вилучити. Надалi її долю вирiшить суд.
 
"Наразi ведмедиця Христя проходить реабiлiтацiю, - зазначають у притулку. - Апетит у неї добрий. Ми стежимо за її станом здоров'я i будемо пробувати випускати у вольєр та дивитись, як вона на нього реагує".
 
Як з'ясовується, тваринi 18 - 20 рокiв. I занесена вона до Червоної книги, позаяк належить до напiвзниклого пiдвиду - бурий ведмiдь тянь-шанський. 
 
Iрина ШЕЛУПЕЦЬ

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

S

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter