ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Ведмедицю Христину визволили з жахливих умов утримання

13.08.2017 08:02
Ведмедицю Христину визволили з жахливих умов утримання
Це перший в областi випадок, коли екологи спiльно з полiцiєю визволили дику тварину з неволi, пише Експрес.
 
"До нас надiйшла iнформацiя вiд активiстiв про те, що на територiї села Iвано-Франкове гастролює пересувний цирк, де незаконно утримують ведмедя, - розповiдає подробицi Катерина Артюхова, менеджер ведмежого притулку "Домажир". - Пiд'їхали на мiсце разом iз представниками екоiнспекцiї та активiстами i побачили, що в спеку тварина зачинена в машинi й не має чим
дихати. Викликали полiцiю. Згодом на пiдмогу прибула ще оперативно-слiдча група. I лише тодi нещасну ведмедицю вдалося вилучити".
 
Христину перевезли до ведмежого притулку "Домажир", тож тепер у ведмедя Потапа, який зовсiм нещодавно першим тут поселився, вже є сусiдка.
 
Нагадаємо, що вперше про ведмедицю Христю (яку господар використовував для гастролей, фото та кiнозйомок) заговорили три роки тому, коли в соцмережi з'явилося вiдео, як у мiстi Українка, на Київщинi, в самому центрi її утримують у
бiлому бусi. Згодом з'ясувалося, що тварину тягає на повiдку якийсь чоловiк. Вiн переїжджав з нею з мiсця на мiсце, й екологи нiяк не могли його впiймати, щоб перевiрити, в яких умовах утримує дику тварину. I тiльки тепер ведмедицю вдалося знайти та тимчасово вилучити. Надалi її долю вирiшить суд.
 
"Наразi ведмедиця Христя проходить реабiлiтацiю, - зазначають у притулку. - Апетит у неї добрий. Ми стежимо за її станом здоров'я i будемо пробувати випускати у вольєр та дивитись, як вона на нього реагує".
 
Як з'ясовується, тваринi 18 - 20 рокiв. I занесена вона до Червоної книги, позаяк належить до напiвзниклого пiдвиду - бурий ведмiдь тянь-шанський. 
 
Iрина ШЕЛУПЕЦЬ

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

S

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter