ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

У Львові можна побачити роботи з першого в Українi музею сучасної абстрактної скульптури

13.08.2017 00:01
У Львові можна побачити роботи з першого в Українi музею сучасної абстрактної скульптури
У Музеї сакральної барокової скульптури Пiнзеля, що у Львові, вiдкрили унiкальну виставку. Це твори з колекцiї Фонду Музею Михайла Дзиндри - першого в Українi музею сучасної абстрактної скульптури, пише Експрес.
 
Серед виставлених робiт такi вiдомi скульптури, як "Закоханi" i "Медовий мiсяць", а ще скульптурнi портрети жiнок. Загалом понад 20 цiкавих композицiй. Деякi з представлених на експозицiї скульптур перевищують людський зрiст.
 
Ще близько 800 скульптур зберiгається в музеї митця в Брюховичах. Скульптор виставлявся у США та Нiмеччинi. Працював Михайло Дзиндра переважно з бетоном i сiткою. Скульптор свого часу емiгрував з України у 1944 роцi та жив у Чехословваччинi, Нiмеччинi та США.
 
Оглянути виставку можна до 31 серпня в Музеї Пiнзеля на площi Митнiй, 2.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

S

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter