ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Міжнародна фінансова корпорація вперше в історії взяла кредит у гривні

12.08.2017 19:38
Міжнародна фінансова корпорація вперше в історії взяла кредит у гривні

«Райффайзен Банк Аваль» уперше в історії України надав Міжнародній фінансовій корпорації (IFC) кредит у національній валюті, повідомляє прес-служба банку.

Позику у розмірі 400 млн грн видано банком на 8 років. Ці кошти IFC спрямує на фінансування інвестиційних проектів українських компаній. До цього корпорація здійснювала фінансову підтримку українських компаній лише в іноземній валюті. Нещодавно Національний банк України дозволив міжнародним фінансовим установам кредитувати клієнтів і в гривні.

"Наш перший кредит в гривні уже отримав «Ашан Рітейл». Ми і надалі готові надавати фінансові продукти в національній валюті, що будуть структуровані з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Це важлива частина більш широкої роботи IFC в Україні, що націлена на підтримку зростання приватного сектора та створення нових можливостей для українських компаній», – сказав Джейсон Пеллмар, голова регіонального представництва IFC в Україні та Білорусі
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter