Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Медики перелічили гриби, якими найчастіше отруюються українці

02.08.2017 17:40
Медики перелічили гриби, якими найчастіше отруюються українці
5 людей померли й 39 постраждали внаслідок отруєння грибами в січні-липні 2017 року. Про це сказано в повідомленні Центру з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.
 
"За 7 місяців 2017 уже зареєстровано 34 випадки грибних отруєнь із кількістю потерпілих 44 осіби (з них 5 летальних)", - сказано в ньому.
 
Відповідно до повідомлення, із загальної кількості потерпілих 11 - діти.
 
У повідомленні зазначається, що страви із грибів є важкими для переварювання і їх не повинні вживати діти, люди із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки або із хронічними захворюваннями внутрішніх органів.
 
Харчові отруєння, викликані споживанням грибів, в Україні найчастіше пов'язані із уживанням потерпілими невідомих грибів, зеленушок, опеньків, зонтиків, печериць, маслюків, рядовок, рижиків, підберезників та інших грибів.
 
Ступінь протікання харчових отруєнь у захворілих переважно середньої тяжкості та тяжкий (до 85%), що приводить до летального результату в 7-11% випадків.
 
Переважна більшість потерпілих, як правило, належить до соціальної групи незахищеного населення, вони збирали гриби в лісі або в лісосмугах, окрім того, гриби збирали в паркових зонах, на присадибних ділянках, дворах, вулицях.
 
Повідомляється, що для того, щоб уникнути отруєнь грибами найкраще відмовитися від споживання дикоростучих грибів як від продукту взагалі й споживати штучно вирощені гриби, які продаються в магазинах, або добре розбиратися в їстівних і отрутних грибах і збирати їх у лісових угіддях, де гарантований екологічно чистий простір.
 
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter