ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Медики перелічили гриби, якими найчастіше отруюються українці

02.08.2017 17:40
Медики перелічили гриби, якими найчастіше отруюються українці
5 людей померли й 39 постраждали внаслідок отруєння грибами в січні-липні 2017 року. Про це сказано в повідомленні Центру з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.
 
"За 7 місяців 2017 уже зареєстровано 34 випадки грибних отруєнь із кількістю потерпілих 44 осіби (з них 5 летальних)", - сказано в ньому.
 
Відповідно до повідомлення, із загальної кількості потерпілих 11 - діти.
 
У повідомленні зазначається, що страви із грибів є важкими для переварювання і їх не повинні вживати діти, люди із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки або із хронічними захворюваннями внутрішніх органів.
 
Харчові отруєння, викликані споживанням грибів, в Україні найчастіше пов'язані із уживанням потерпілими невідомих грибів, зеленушок, опеньків, зонтиків, печериць, маслюків, рядовок, рижиків, підберезників та інших грибів.
 
Ступінь протікання харчових отруєнь у захворілих переважно середньої тяжкості та тяжкий (до 85%), що приводить до летального результату в 7-11% випадків.
 
Переважна більшість потерпілих, як правило, належить до соціальної групи незахищеного населення, вони збирали гриби в лісі або в лісосмугах, окрім того, гриби збирали в паркових зонах, на присадибних ділянках, дворах, вулицях.
 
Повідомляється, що для того, щоб уникнути отруєнь грибами найкраще відмовитися від споживання дикоростучих грибів як від продукту взагалі й споживати штучно вирощені гриби, які продаються в магазинах, або добре розбиратися в їстівних і отрутних грибах і збирати їх у лісових угіддях, де гарантований екологічно чистий простір.
 
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter