ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

У Нью-Йорку дівчатам заборонили виходити заміж раніше 18 років

25.07.2017 09:55

У штаті Нью-Йорк жінкам підвищили мінімальний вік для одруження із 14 до 18 років, щоб уникнути ранніх примусових шлюбів.


Дотепер Нью-Йорк лишався одним із трьох штатів США, де було дозволено шлюби 14-річним дівчатам без дозволу батьків. Інші два – Північна Кароліна та Аляска, йдеться на The Independent.

84% шлюбів національних меншин, зафіксованих у штаті протягом останніх десяти років, відбулися між неповнолітніми дівчатами та набагато старшими чоловіками.

Ухвалені поправки до закону забороняють дівчатам одружуватися до 18 років, а у 17-річному віці вони потребуватимуть згоди батьків та суду на шлюб. Ця процедура має допомагати переконуватися, чи добровільно наречені йдуть на такий крок.

Крім того, зміни у законодавстві мають поліпшити ситуацію із низькою освіченістю представників нацменшин у штаті та вплинути на зменшення кількості випадків домашнього насилля.

Попередній закон, до якого внесли правки, датується 1929 роком. У ньому не йшлося про те, чи може суд втручатися у процес дозволу чи заборони на укладання шлюбу.

Разом із тим, він дозволяв дівчатам одружуватися із 14 років, а розлучатися не раніше 18. Поправки змінили цей підхід – якщо дівчина отримала усі дозволи у 17 років і вийшла заміж – розлучитися вона має право у тому ж віці. 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter