Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Танцюй, якщо зможеш

20.07.2017 14:05
Танцюй, якщо зможеш
Пiд час виступу на мiському святi дiти зазнали опiкiв нiг
 
Дiвчатка й гадки не мали, що виступ на святковiй сценi перед мiстянами перетвориться для них на справжню муку та позбавить на кiлька днiв навiть можливостi ходити!
 
...Того вихiдного дня в парку культури Чернiгова вiдбулося концертне дiйство. Вiд пiвдня i до вечора однi одних на сценi змiнювали учасники свята -- спiваки, ансамблi, хори, цирковi артисти... На 16.00 був запланований виступ юних танцiвниць одного з мiських творчих об'єднань. Чотири дiвчинки вiком 9 -- 11 рокiв пiсля оголошення їхнього номера вийшли на сцену та почали танець. Все нiби пройшло добре. Але щойно дiвчатка забiгли зi сцени за кулiси,стали, корчачись вiд болю, розтирати ступнi.
 
"Я спершу не зрозумiла -- що з ними?! -- розповiдає керiвник колективу Янiта Мушинська. -- А опiсля жахнулася. За сценарiєм нашого номера, танцiвницi виступали босонiж. А сцена, як виявилося, зранку страшенно нагрiлася вiд сонця -- мов пательня! Тож вони, бiдолахи, танцювали нiби на розжареному вугiллi. Але нiчим не виказали перед глядачами свого болю -- терпiли".
 
Панi Янiта показує фотографiї, зробленi того дня та наступного. На першому фото бачу дитячу ступню з почервонiлими плямами. А на другому цi плями перетворилися вже на великi пухирi. Отакий вийшов танець -- з опiками.
 
"Дiвчатка кiлька днiв пiсля цього провели вдома в лiжку, -- бiдкається  керiвник ансамблю. -- Вони навiть не могли кроку ступити через болючi пухирi на ступнях! Отак потерпiли через недогляд органiзаторiв". Панi Янiта обурюється: чому дитячий виступ поставили в програмi саме в пiк денної спеки? А пiдлога сцени виявилась не дерев'яною, а з якогось синтетичного пластику, який на сонцi просто розпiкся.
 
Згiдно з даними синоптикiв, того дня в Чернiговi було +27 -- 28 градусiв. Це в тiнi. Значить, на сонцi близько 40 -- 42 градусiв тепла. А за кiлька годин пiдлога сцени могла розiгрiтися до 50 -- 60 градусiв. Звiсно, що нiжна шкiра на дитячих нiжках не витримала такої температури. Чому ж про це не подумали органiзатори? 
 
Є такий вислiв: "Мистецтво потребує жертв". У чомусь це дiйсно так. Але страшно й сумно, коли жертвувати доводиться дитячим  здоров'ям -- через недбалiсть або недогляд дорослих...
 
Сергiй БОВКУН, Експрес
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter