ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Підраховано, наскільки продуктивною є робота Верховної Ради

19.07.2017 21:55
Підраховано, наскільки продуктивною є робота Верховної Ради
За два з половиною роки роботи Верховної Ради України нинішнього скликання лише 12% законопроектів стали законами. Про це повідомляє прес-служба проекту "ОПОРА", передає УНН.
 
За словами керівника проекту ОПОРИ з моніторингу парламенту в рамках Програми Рада Анатолія Бондарчука, лише 12% законопроектів, зареєстрованих протягом цього періоду у Верховній Раді 8-го скликання, стали законами.
 
"Низький рівень продуктивності законотворчої роботи є інституційною проблемою українського парламентаризму, яка притаманна для усіх скликань Верховної Ради. Проте в цьому скликанні депутати вже ініціювали найбільшу кількість законопроектів, що залишає актуальною проблему законодавчого "цунамі"", - наголосив А.Бондарчук.
 
Він повідомив, що згідно з моніторингом, народні депутати найменш продуктивні у відношенні 4634 поданих проектів та 344 прийнятих законодавчих актів, що становить лише 7%.
 
"Натомість Уряд має показник продуктивності 30% – було ініційовано 756 законопроектів, з яких стали чинними 227. А найбільш продуктивним є Президент з показником у 83%. Головою держави було ініційовано 117 законопроектів, з яких чинними стали 97", – розповів він.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

S

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter