ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Священик просить прихожан виплатити борг за свій автомобіль, обіцяє віддячити молитвами

17.07.2017 21:00
Священик просить прихожан виплатити борг за свій автомобіль, обіцяє віддячити молитвами
Полтавський священнослужитель просить прихожан виплачувати борг за авто, яке придбав для своїх потреб. Одних така ідея шокувала, інші ж – підтримують свого настоятеля і активно відкладають власні кошти. Пише 24 канал
 
Настоятель Свято Миколаївського храму Олександр Дедюхін взяв автівку з рук. Машину 2006 року випуску оцінили у сім тисяч доларів. Частину суми духівник взяв у борг, а допомогти погасити його попросив вірян із трьох своїх приходів через соціальну мережу "Фейсбук". Служитель церкви запевняє, що машина йому необхідна для його роботи, а віддячити за це обіцяє молитвами.
 
Є два приходи: один за 30 кілометрів від Полтави, інший – за 10 кілометрів. На ці приходи мені доводиться їздити. Також доводиться возити парафіян для якихось потреб. На всі похорони, причастя теж потрібно їздити, – зауважує настоятель Свято Миколаївського храму Олександр Дедюхін.
 
Звернутися із закликом через мережу "Інтернет" порадила одна з прихожанок. Вона ж першою зголосилася на допомогу. За словами Анни Войнаровської, вона навіть хотіла продати квартиру і переїхати до пансіонату для того, щоб допомогти виплачувати борг настоятеля.
 
Полтавачан така новина, м’яко кажучи, здивувала. Прихожанка Тетяна Чорнобаб вважає цю ситуацію ненормальною. Інші ж віряни захищають свого настоятеля. Мовляв, він заслужив таку матеріальну допомогу. До того ж прихожани мають право розпоряджатися власними збереженнями як захочуть.
 
Він людина небагата. У нього велика родина та вже є діти, онучка. У нього дохід у церкві, а зарплата невелика. У мене зараз є 2600 гривень. І я хочу назбирати ще 400 гривень, щоб тоді три тисячі гривень пожертвувати, – ділиться своїми планами прихожанка храму Олександра Іванищенко.
 
Нічого крамольного у своїх діях не бачить і сам священик. Каже відверто: зізнався на що потрібні гроші і нікого не примушував їх віддавати.
 
Тут немає нічого ганебного: якщо у священника є якась потреба, то він повинен попросити прихожан. Якщо люди вважатимуть, що це дійсно так (бо люди ж все бачать), то вони священнику допоможуть. Якщо ні – то ні,
– пояснює настоятель храму Олександр Дедюхін.
 
До того отець Олександр мав власну машину, втім вона його чомусь не влаштовувала. Що сталося з нею та чому настоятель так рішуче налаштований зібрати кошти дивіться у сюжеті Ольги Залуцької.
 
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter