Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Яка категорія вступників може подавати паперові заяви для вступу у виш

17.07.2017 11:01
Повідомили, хто може подавати паперові заяви у вузи

Абітурієнтам, які не змогли зареєструвати електронний кабінет вступника, дозволили подавати паперові заяви.

Рішення ухвалило Міністерство освіти і науки у зв'язку з проблемами у роботі системи електронного вступу, пише ГазетаУА.

"У зв'язку із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, мають місце окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів. Вони пов'язані з розбіжностями в реєстраційних даних. Вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника", - повідомляють у Міносвіти.

Відтак вузи повинні щодня надсилати до ДП "Інфоресурс" таблиці із зазначенням даних зареєстрованих вступників. Це - код вузу в ЄДЕБО, прізвище, ім'я, по батькові вступника, серія та номеру атестату про повну загальну середню освіту, номеру сертифікату, контактного номеру телефону.

Кабінет міністрів затвердив обсяги державного замовлення на 2017 рік. Загальний обсяг державного замовлення - 212,3 тис. місць. Це на 17,5% менше ніж було минулого року. У вступній кампанії 2017 збільшили кількість бюджетних місць на природничі, технічні та аграрні спеціальності. Зменшили - на економіку, право, міжнародне право, туризм та готельно-ресторанну справу.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter