ТЕХНОЛОГІЇ

Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.
Вірус "Bad rabbit", що цього тижня атакував сайти Міністерства інфраструктури, київського метрополітену та аеропорту Одеси, заблокувавши їхню роботу, також використовував при підборі па

Яка категорія вступників може подавати паперові заяви для вступу у виш

17.07.2017 11:01
Повідомили, хто може подавати паперові заяви у вузи

Абітурієнтам, які не змогли зареєструвати електронний кабінет вступника, дозволили подавати паперові заяви.

Рішення ухвалило Міністерство освіти і науки у зв'язку з проблемами у роботі системи електронного вступу, пише ГазетаУА.

"У зв'язку із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, мають місце окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів. Вони пов'язані з розбіжностями в реєстраційних даних. Вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника", - повідомляють у Міносвіти.

Відтак вузи повинні щодня надсилати до ДП "Інфоресурс" таблиці із зазначенням даних зареєстрованих вступників. Це - код вузу в ЄДЕБО, прізвище, ім'я, по батькові вступника, серія та номеру атестату про повну загальну середню освіту, номеру сертифікату, контактного номеру телефону.

Кабінет міністрів затвердив обсяги державного замовлення на 2017 рік. Загальний обсяг державного замовлення - 212,3 тис. місць. Це на 17,5% менше ніж було минулого року. У вступній кампанії 2017 збільшили кількість бюджетних місць на природничі, технічні та аграрні спеціальності. Зменшили - на економіку, право, міжнародне право, туризм та готельно-ресторанну справу.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter