ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Науковці показали як працює телепорт на базі 3D-принтера

10.07.2017 19:42
Винайдено телепорт на базі 3D-принтера
3D-принтер Makerbot Replicator

Вчені з Інституту Хассо Платтнера в Німеччині представили дослідний зразок приладу, здатного телепортувати предмети на відстань за допомогою 3D-друку під назвою Скотті (на честь оператора телепортаціонних системи із серіалу Зоряний шлях), повідомляє Daily Mail.

Для телепортації перший 3D-принтер Makerbot Replicator оцифровує об'єкт за допомогою фотокамери, знищує його, посилає зашифровану інструкцію другому принтеру, який роздруковує предмет в іншому місці, пише Кореспондент.

 

При цьому Скотті діє пошарово: фрезерний верстат всередині принтера зрізає кожен шар предмета тільки після відправки фотографії на другий принтер.

Усе, що потрібно від користувача, це помістити об'єкт в систему, вибрати одержувача і натиснути кнопку "перемістити". Дослідники наголошують, що мета їхнього проекту - збереження унікальності речей. Знищення об'єктів, якими друзі обмінюються між собою, збільшує їхню емоційну цінність.

Але головним технологічним завданням системи є боротьба з піратством. Розвиток 3D-друку призводить до того, що схеми виготовлення об'єктів можуть нелегально поширюватися, а речі - тиражуватися.

Знищення оригіналу гарантує, що річ продавця (клієнта інтернет-магазину eBay, наприклад) зникає одночасно з потраплянням до покупця.

Скотті працює тільки з пластмасою, причому фарбує в чорний колір (для збільшення контрастності)

Поки можливості дослідного зразка обмежені. Скотті працює тільки з пластмасою, причому фарбує в чорний колір (для збільшення контрастності). Проте прогрес у сфері 3D-друку повинен розширити асортимент предметів, придатних для такої телепортації.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter