ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Росіян все менше цікавить "пряма лінія" з Путіним

19.06.2017 20:20
Росіян все менше цікавить "пряма лінія" з Путіним
Число росіян, які подивилися останню "пряму лінію" з Володимиром Путіним, виявилося найнижчим за останні чотири роки, свідчать дані компанії Mediascope (колишня TNS), передає Бі-бі-сі. Пише УНІАН.
 
Так, 15 червня за спілкуванням Путіна з росіянами стежили трохи менше 6,2 млн осіб. У минулому році, коли "пряма лінія" відбулася в квітні, її подивилися понад 7,1 млн осіб, а в 2015 році - майже 8,4 млн. У 2014 році за програмою стежили близько 7 млн. За весь третій президентський термін Путіна найбільш невдалою виявилася "пряма лінія" 2013 року - вона зібрала менше 6 млн глядачів.
 
Згідно з підрахунками Mediascope, за останні роки погіршилися і рейтинг (число глядачів по відношенню до всієї телеаудиторії), і частка (число глядачів по відношенню до тих, у кого включений телевізор в момент трансляції) "прямої лінії". В цьому році вони склали 8,9% і 51,6% відповідно. Для порівняння, в 2015 році рейтинг програми становив 12,2%, а частка - 58,5%.
 
За словами політолога Валерія Солов'я, зниження інтересу до "прямої лінії" можна пояснити двома причинами. Перша з них - рутинізація формату. "Друга - громадяни Росії не чекають відповідей на свої питання, - пояснює політолог. - Звучать дуже докладні відповіді на питання, які вони не ставили, і відхід від питань, на які вони чекають відповідей". Інтерес до заходу втратив і істеблішмент, каже Соловей. За його словами, "пряма лінія" себе зжила, однак новий формат спілкування президента з росіянами ще не знайдений. Відсутність альтернативи вказує на те, що у верховної влади немає масштабного позитивного порядку і "образу майбутнього", якого найбільше чекають жителі країни.
 
Опосередковано зниження популярності "прямої лінії" говорить і про втому росіян від незмінності влади, зазначає політолог. Формальний рейтинг Володимира Путіна високий, але в силу його тривалої присутності в російській політиці він вже не викликає таких емоцій - втрачається ефект новизни, каже політолог Аббас Галямов. "Над одним анекдотом можна посміятися два, три, п'ять разів. Але коли ти чуєш його вдесяте - просто перестаєш сміятися, хоча як і раніше визнаєш, що анекдот, напевно, хороший".
 
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter