Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

На уроках праці більше не буде поділу занять для дівчат і хлопців

19.06.2017 20:10
На уроках праці більше не буде поділу занять для дівчат і хлопців
Міністерство освіти і науки скасувало обов'язковий поділ за гендерним принципом на уроках праці в школах. Про це сказано в повідомленні прес-служби Міносвіти, передають Українські Новини.
 
Відповідно до повідомлення, міністерство обновило 40 навчальних програм для 5-9 класів.
 
"Трудове навчання: відтепер не буде обов'язкового поділу за гендерним принципом: кожний учень зможе вибирати той вид діяльності, який йому подобається. І взагалі, школярі будуть вивчати не окрему технологію і виконувати чітко визначені в її межах завдання, а створювати проекти, які будуть поєднувати різні технології", - сказано в ньому.
 
Також оновлено перелік видів спорту для уроків фізичної культури.
 
Зокрема, додано 7 нових можливих модулів - регбі, корфбол, петанк, фехтування, військово-спортивні ігри, степ-аеробіка і чирлідінг.
 
У рамках програми "Основи здоров'я" учні будуть більше дізнаватися про безпечне поводження в Інтернеті й соцмережах, а замість великого обсягу теоретичного матеріалу буде більше практичних робіт і занять поза класом.
 
Зазначається, що в цілому вчитель отримав набагато більше автономії та свободи вибору в організації освітнього процесу.
 
Наприклад, він може самостійно визначати обсяг годин на вивчення окремої теми і міняти порядок вивчення тем у рамках класу, а також формувати тематику навчальних проектів, лабораторних робіт.
 
Окрім того, при оновленні програм розпочато роботу з формування наскрізних змістовних ліній, які будуть проходити через всі предмети й дозволять формувати в дитини ключові компетентності, інтегрувати знання про світ, опираючись на зміст навчального матеріалу.
 
Поки детально прописано чотири з них, які відповідають чотирьом ключовим компетентностям із десяти, визначених Концепцією нової української школи: "здоров'я та безпека", "підприємливість і фінансова грамотність", "громадська відповідальність", "екологічна безпека та стійкий розвиток".
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter