ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

На уроках праці більше не буде поділу занять для дівчат і хлопців

19.06.2017 20:10
На уроках праці більше не буде поділу занять для дівчат і хлопців
Міністерство освіти і науки скасувало обов'язковий поділ за гендерним принципом на уроках праці в школах. Про це сказано в повідомленні прес-служби Міносвіти, передають Українські Новини.
 
Відповідно до повідомлення, міністерство обновило 40 навчальних програм для 5-9 класів.
 
"Трудове навчання: відтепер не буде обов'язкового поділу за гендерним принципом: кожний учень зможе вибирати той вид діяльності, який йому подобається. І взагалі, школярі будуть вивчати не окрему технологію і виконувати чітко визначені в її межах завдання, а створювати проекти, які будуть поєднувати різні технології", - сказано в ньому.
 
Також оновлено перелік видів спорту для уроків фізичної культури.
 
Зокрема, додано 7 нових можливих модулів - регбі, корфбол, петанк, фехтування, військово-спортивні ігри, степ-аеробіка і чирлідінг.
 
У рамках програми "Основи здоров'я" учні будуть більше дізнаватися про безпечне поводження в Інтернеті й соцмережах, а замість великого обсягу теоретичного матеріалу буде більше практичних робіт і занять поза класом.
 
Зазначається, що в цілому вчитель отримав набагато більше автономії та свободи вибору в організації освітнього процесу.
 
Наприклад, він може самостійно визначати обсяг годин на вивчення окремої теми і міняти порядок вивчення тем у рамках класу, а також формувати тематику навчальних проектів, лабораторних робіт.
 
Окрім того, при оновленні програм розпочато роботу з формування наскрізних змістовних ліній, які будуть проходити через всі предмети й дозволять формувати в дитини ключові компетентності, інтегрувати знання про світ, опираючись на зміст навчального матеріалу.
 
Поки детально прописано чотири з них, які відповідають чотирьом ключовим компетентностям із десяти, визначених Концепцією нової української школи: "здоров'я та безпека", "підприємливість і фінансова грамотність", "громадська відповідальність", "екологічна безпека та стійкий розвиток".
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter