ЦІКАВО

Відома письменниця виставила у мережі нові знімки своїх дівчаток.
Співак опублікував фото з заморської мандрівки.
Науковці насправді переконані, що обійми коханої людини можуть позбавити тіло від неприємних відчуттів.
30-річний Віто Шнабель знову розтоптав серце своєї 44-річної дівчини.

ТЕХНОЛОГІЇ

Компанія Google представила технологію AutoML для створення нейромереж нейромережами. На конференції I/O 2017, Google розповів про технології AutoML, яка дозволяє одним
Prestigio Multipad Visconte V — один із найдоступніших на українському ринку планшетних комп'ютерів, виконаних у форм-факторі «трансформер».
Пропонуємо вам детально розглянути його характеристики, виявивши сильні і слабкі сторони. Це допоможе з'ясувати, чи справді цей гаджет виправдовує свою ціну.Плюси

Не робіть з "сови" "жайворонка"

19.06.2017 18:40
Не робіть з "сови" "жайворонка"
Лікар звернулися до роботодавців з проханням зважати на біологічні ритми своїх працівників
 
Дослідники з Університету Сіднея провели велике дослідження і прийшли до висновку, що тим людям, які пізніше інших лягають спати, необхідно вставати також пізніше.
 
Відомо, що біоритми у людей працюють по-різному. Те саме стосується і продуктивності на роботі, яка падає у "сов", якщо вони змушені прокидатися, як "жайворонки". Саме тому вчені закликають роботодавців придивлятися до циркадних ритмів співробітників, щоб отримати більш продуктивного працівника.
 
"Загалом, подiл людей на "сов" та "жайворонкiв" вiдбувся досить недавно -- у 70-х роках минулого столiття, -- коментує Борис Скачко, лікар-реабілітолог. -- Тодi вченi остаточно довели, що кожна людина має свої власнi бiоритми, за яким i живе її органiзм, причому ким є людина -- "совою" чи "жайворонком" -- визначається у момент зачаття.
 
Хронотип людини (так по-науковому називається причетнiсть до того чи iншого типу) найчастiше проявляється у вiцi 6-7 рокiв. А саме в цей перiод дiти йдуть до школи, де всiм нав"язують однаковий режим. В результатi, дiтям-"совам" (до речi, їх є бiльшiсть) доводиться вчитися в той час, коли мозок ще спить. На жаль, у нас на такi "дрiбницi" не зважають... А на Заходi хронотип людини вже береться до уваги при прийомi на роботу. Й "совам" нема жодної потреби прокидатися рано-вранці".
 
Марина МОРОЗ, Експрес
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter