Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

5 червня 1819 року народився Джон Кауч Адамс - британський математик і астроном, відомий тим, що першим відкрив Нептун.
5 червня 1977 року в продажі з'явився перший персональний комп'ютер Apple II.

17 причин, з яких люди заводять стосунки на стороні

19.06.2017 17:52
17 причин, з яких люди заводять стосунки на стороні

Американський психотерапевт Міру Кіршенбаум з Інституту Честнат- Хілл у Бостоні випустила книгу Коли хороші люди зраджують, у якій назвала 17 причин, з яких люди заводять стосунки на стороні, пише Кореспондент.

На думку психотерапевта, люди в шлюбі, які зраджують своїм другим половинкам, найчастіше  роблять це не через егоїзм чи аморальні спонукання, а із причин, які наведені нижче.

По-перше, на думку Міри Кіршенбаум, одружені  зраджують, щоб знайти себе. "Довгий час у вашому житті існують сили, які заважають вам бути собою, виражати себе, а зрада - це найкращий спосіб зрозуміти, як бути тим, ким ви насправді є", - говорить психотерапевт.

Друга причина зради - випадковий зв'язок. Коли людина й не збиралася цього робити, але опинилася в невдалому місці в невдалий час.

Третя причина зради - сексуальна паніка. "Ви почуваєте, що ваша сексуальна сила згасає, починаєте панікувати і заводите коханця, щоб показати, що ви нітрохи не стали слабкішими у ліжкку", - пояснює автор.

Четверта причина зрад у шлюбі, - коли партнери вирішують "вбити" свої стосунки. "Ідея полягає в тому, що про зраду стане відомо, і це завдасть шлюбу удар, що або знищить його, або зробить сильнішим", - говорить психотерапевт, додаючи, що криза в шлюбі також є причиною, з якої люди зраджують.

Шоста причина зради - це спроба продати себе дорожче. "Ваше життя йде далі, а чоловік відстає, - пише Кіршенбаум. - За допомогою позашлюбного зв'язку ви хочете бути з кимсь, хто, як вам здається, краще відповідає вашому положенню".

Бажання розігріти колишні стосунки у шлюбі - є ще однією причиною зрад, як і звичайне виправдання, коли ви, таким чином, намагаєтеся доставити собі хоч трохи задоволення, вважає психотерапевт.

Дев'ята причина зради - це просто втеча. Словами автора книги, острах розірвати шлюб призводить до того, що людина сподівається, що саме зрада покладе всьому кінець. Або ж людина за допомогою зради намагається зрозуміти, а що з її життям буде далі,  чи можна одержати з кимсь іншим те, чого не вистачає у шлюбі - це десята причини зради.

Прагнення відволіктися є одинадцятою причиною зв'язків на стороні. Дванадцятою причиною є бажання одного з партнерів підвищити свою самооцінку, як і прагнення зрозуміти,  чи може він ще комусь подобатися.

Чотирнадцятою причиною зрад є бажання здобути досвід, якого ще не було. П'ятнадцятою - бажання помститися своїй половині. Шістнадцятою - криза середнього віку. Ну й останньою причиною, з якої люди зраджують у шлюбі, на думку американського психотерапевта, є нереалізовані потреби.

Також автор радить чоловікам і дружинам, які мають коханців, не зізнаватися у своїх гріхах, тому що правда може завдати більшої шкоди, ніж її приховування.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter