Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Чому деякі дружини буркочуть майже тиждень на рік

19.06.2017 16:46
Чому деякі дружини буркочуть майже тиждень на рік

Американські дослідники дійшли до висновку, що більшість сімейних сварок відбувається через розкиданий по квартирі одяг і мокрі рушники, пише Кореспондент.

"Для багатьох людей такі причини роздратованості можуть здатися смішними і дурними, - розповіла Кетрін Кроуфорд, голова дослідницької групи, - але люди забувають, що найчастіше жінка в сім'ї відіграє роль не тільки дружини і мами, але і прибиральниці, кухаря".

Серед інших причин, які дратують більшість з 3 тис. опитаних жінок: залишки зубної пасти в раковині, переповнений сміттєвий бак, відсутність туалетного паперу, піднята кришка в туалеті і велика кількість брудного посуду.

Соціологи наголошують, що причина жіночого невдоволення криється не в непосильності виконання дій з прибирання, а в браку шанобливого ставлення до них.

Паралельно з цим соціологи провели ще одне дослідження, в результаті якого виявилося, що дружини бурчать на своїх чоловіків в середньому 7920 хвилин на рік, що еквівалентно 2,5 години на тиждень, 11 годинам на місяць або 5,5 дня на рік.

Причинами невдоволення дружин є небажання чоловіків виконувати роботу вдома, споживання спиртного і легковажне ставлення до здоров'я. 87% жінок не соромляться своєї буркотливості, а 83% чоловіків часто думають, що їхні дружини мали рацію, чіпляючись із різних приводів.

Дослідники зазначають: хоча буркотливість є небажаним аспектом взаємин, ця стратегія досить ефективна. Майже половина опитаних чоловіків заявили, що поступаються дружині через годину, якщо вони продовжують їх пиляти, а 21% повідомили, що капітулюють перед дружинами через кілька годин, щоб у домі запанувала тиша.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що шведські вчені виявили ген сімейних скандалів. Чоловіки мають специфічну генетичну послідовність, яка може бути причиною погіршення взаємин подружжя.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter