ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Чому деякі дружини буркочуть майже тиждень на рік

19.06.2017 16:46
Чому деякі дружини буркочуть майже тиждень на рік

Американські дослідники дійшли до висновку, що більшість сімейних сварок відбувається через розкиданий по квартирі одяг і мокрі рушники, пише Кореспондент.

"Для багатьох людей такі причини роздратованості можуть здатися смішними і дурними, - розповіла Кетрін Кроуфорд, голова дослідницької групи, - але люди забувають, що найчастіше жінка в сім'ї відіграє роль не тільки дружини і мами, але і прибиральниці, кухаря".

Серед інших причин, які дратують більшість з 3 тис. опитаних жінок: залишки зубної пасти в раковині, переповнений сміттєвий бак, відсутність туалетного паперу, піднята кришка в туалеті і велика кількість брудного посуду.

Соціологи наголошують, що причина жіночого невдоволення криється не в непосильності виконання дій з прибирання, а в браку шанобливого ставлення до них.

Паралельно з цим соціологи провели ще одне дослідження, в результаті якого виявилося, що дружини бурчать на своїх чоловіків в середньому 7920 хвилин на рік, що еквівалентно 2,5 години на тиждень, 11 годинам на місяць або 5,5 дня на рік.

Причинами невдоволення дружин є небажання чоловіків виконувати роботу вдома, споживання спиртного і легковажне ставлення до здоров'я. 87% жінок не соромляться своєї буркотливості, а 83% чоловіків часто думають, що їхні дружини мали рацію, чіпляючись із різних приводів.

Дослідники зазначають: хоча буркотливість є небажаним аспектом взаємин, ця стратегія досить ефективна. Майже половина опитаних чоловіків заявили, що поступаються дружині через годину, якщо вони продовжують їх пиляти, а 21% повідомили, що капітулюють перед дружинами через кілька годин, щоб у домі запанувала тиша.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що шведські вчені виявили ген сімейних скандалів. Чоловіки мають специфічну генетичну послідовність, яка може бути причиною погіршення взаємин подружжя.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter